Yaşam

Oyuncu Ali Sürmeli intihar eden annesi hakkında konuştu: Kendi oyunculuğundan bıktı ve intihar etti

Birçok başarılı yapımda rol alan tiyatro ve sinema oyuncusu annesi Ali Sürmeli, eylül ayında evinin bahçesindeki ağaca kendini asarak yaşamına son verdi. Annesinin acısı ile yıkılan başarılı oyuncu, Ceyda Düvenci’nin yönettiği ‘Aparı Sohbetler’ programında hem kendi sağlığını hem de annesinin intiharını anlattı.

“Annem kendi oyunculuğundan bıkınca intihar etti”

Annesinin intihar etmesiyle şok olan oyuncu, “Annem harika bir oyuncuydu. Anneme benziyordum. Annem hiç sahneye çıkmadı, hayatında oynadı. Bir gün dayanamadım ve eşime anlattım. anne bana oscar verseler sana getiririm annemin ölene kadar aklına bu gelirdi annem bıkmıştı onun oyunculuğundan intihar etti herhalde ben etmeyeyim diye yaptı böyle biter” dedi.

“BEYİN AMELİYATI SONRASI DURUMUMDAN ÇOK MEMNUNUM”

Düvenci’nin “Sizi sakin görüyorum” sözlerinin ardından kendi sağlığından bahseden Ali Sürmeli, “İki yıl önce bir ameliyat yapıp beynimdeki her şeyi aldılar. Doktorum ‘Bundan sonra başka bir hayat kanundur’ dedi. 2 yıl önce beyin kanaması geçirdim, “Ameliyat benim için dönüm noktası oldu. Ameliyattan sonraki durumumdan çok memnunum çünkü daha önce hep başım ağrıyordu. 10 yaşımdan beri çektiğim baş ağrısından dolayı gitmediğim doktor kalmadı. Ameliyattan sonra hiç başım ağrımadı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu