Yaşam

The Office Avustralya Versiyonu Geliyor – Webtekno

İlk kez 2001 yılında İngiltere’de yayınlanan Ricky Gervais ve Stephen Merchant imzalı The Office, dünyanın en tanınan komedilerinden biri konumunda. Öyle ki yapım birçok kez farklı formatlarda yeniden çekildi. Bunlardan en popüleri, 2005-2013 yayın döneminde milyonlar tarafından izlenen ve pek çok ödül kazanan Steve Carell’in oynadığı Amerikan versiyonuydu.

Şimdi ise efsane dizinin bir kez daha farklı bir ülkede çekileceği açıklandı. Deadline’a göre bu kez The Office versiyonu Avustralya’da çekilecek ve Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Yeni The Office’te ilk kez bir kadın yer alacak

Saadet Koğuşu

The Office’in Avustralya versiyonu değerli bir değişiklikle gelecek. Yeni dizide Ricky Gervais tarafından popüler hale getirilen David Brent (ABD versiyonunda Steve Carell tarafından canlandırılan Michael Scott), Hannah Howard Dişi olarak görünecektir. Temel bir karakter, Avustralyalı komedyen ve aktör Saadet Koğuşu canlandıracak. Yapımda Ward dışında Edith Poor, Steen Raskopoulos, Shari Sebbens, Josh Thomson, Jonny Brugh gibi isimler yer alacak.

Howard’ı oynayacak olan Ward, Flinley Craddick adlı bir şirkette ekibin yönetimini bize kendi bakış açısından gösterecek. Deadline’a göre karakter, herkesin evden çalışacağı haberini aldıktan sonra hayatta kalma moduna geçecek ve ekibini bir arada tutmak için tutamayacağı sözler söylemeye başlayacak.

Şu ana kadar çekimleri tamamlanan yeni Avustralya dizisi The Office 13. versiyon olacağını söyleyeyim. Kanada’dan Fransa’ya, Ortadoğu’dan Şili’ye kadar birçok farklı yerde dizileri yayınlandı. Orijinal dizinin yaratıcılarından biri olan Ricky Gervais de yeni proje için duyduğu heyecanı dile getirerek, David Brent’in çağdaş bir versiyonunu görmeyi dört gözle beklediğini ifade etti.

8 parça ile gelecek olan The Office Australia, 2024’te ABD dışında dünya çapında Prime Video’da yayınlanacak. Çekimler Haziran’da başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu