Haber

Arnavutköy’de demirci ustasının otomobilini böyle çaldılar

ARNAVUTKÖY’de demirci ustası olan Özal Gökçe’nin tüm işlerini koşturduğu arabası, hırsızların amacı oldu. Gece iş arkadaşlarının park ettiği arabası çalınan Gökçe, “Bu benim tek geçim kaynağımdı. Görenlerin, duyanların lütfen bize yardımcı olmasını istiyorum” dedi. Arabanın çalındığı o anlar ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Olay, 17 Kasım gecesi Arnavutköy Sokak’ta meydana geldi. Çalıştığı iş yerinde geçirdiği kaza sonrası ayağından yaralanan ve hastanede tedavi gördükten sonra evine giden Özal Gökçe’nin birebir gece arabası çalındı.

Kendisini konuta bırakan iş arkadaşları arabayla konutlarına gidip aracı da sokağa park etti. Lakin sabah uyandıklarında arabası yerinde bulamadılar. Hırsızların arabası saniyeler içinde çaldığı o anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Önce kaza geçirip akabinde da arabasının çalınmasıyla yıkılan Özal Gökçe,” Perşembe günü bir iş kazası geçirdikten sonra hastaneye sonra da meskene gittim. Aracımı buraya park etmiştim çalışma arkadaşım akşam konutuna gidiyor aracımız ile. Gece saatlerinde aracımı çalmışlar arkadaşım bana haber verdi bende polislere haber verdim şuanda araştırılıyor. Aracım benim hem ekmek teknemdi hem de benim hasta çocuklarım var onları hastaneye götürüyordum. Kapı açıkmış üzere giriyor araca çok süratli bir halde çalıyor. Daha evvel bu türlü bir olayla karşılaşmadım ancak televizyonlardan duyuyordum insan ne olursa olsun kendi başına gelmediği vakit bilemiyor çok üzgünüz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu